Ministranci Parafii WierzchucinoVII TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ MINISTRANTÓW

O PUCHAR DZIEKANA DEKANATU GNIEWIŃSKIEGO

ku czci ks.Józefa Cisowskiego

WIERZCHUCINO - GNIEWINO - KOSTKOWO - CHOCZEWO - BIAŁOGÓRAW sobotę dnia 16 marca 2013 r.na stadionie -ORLIK w Wierzchucinie drużyny ministrantów z parafii NSPJ w Wierzchucinie rozegrały mecz piłki nożnej z ministrantami z Białogóry, Gniewina, Kostkowa, Choczewa o puchar Dziekana naszego dekanatu ku czci ks.kan.Józefa Cisowskiego.Nasi ministranci zajęli I miejsce w grupie młodszej,III miejsce Białogóra, w grupie starszej II miejsce-Wierzchucino-I miejsce - Gniewino.Składamy gratulację wszystkim ministrantom, kibicom.Specjalne podziękowanie dla p.Bartosza Pipki za organizację turnieju oraz sędziemu p.Tomaszowi Rutkowskiemu .Bóg zapłać także sponsorom turnieju za puchary Parafii Wierzchucino i Białogóra oraz Zrzeszeniu Kaszubsko- POmorskiemu O/Wierzchucino oraz Urzędowi Gmina Krokowa i Krokowskiemu Centrum Kulturalnemu w Krokowej.


BOISKO ŻYWE DIABEŁ MARTWY mówił Św.Jan Bosko

Tą maksymą ks.Jana Bosko rozpoczęliśmy w imię Boże turniej ministrantów piłki nożnej o puchar dziekana dekanatu ku czci ks.Józefa Cisowskiego.Dziekujemy ks.Tomaszowi Juchniewiczowi z Białogóry-wicedziekanowi dekanatu gniewińskiego za obecność na turnieju.Gospodarzowi miejsca Ks.prob.Tadeuszowi Knut oraz Ks.Karolowi Cisielskiemu z Gniewina i Ks.Sławomirowi Kulczykowi z Choczewa za obecność i przywiezienie ministrantów na turniej.Specjalne podziękowanie dla p.Bartosza Pipki za organizację turnieju oraz sędziemu p.Tomaszowi Rutkowskiemu
* * *


IV TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ MINISTRANTÓW

O PUCHAR DZIEKANA DEKANATU GNIEWIŃSKIEGO

WIERZCHUCINO - GNIEWINO - KOSTKOWO - CHOCZEWOW sobotę dnia 29 maja 2010 r.na stadionie w Kostkowie drużyny ministrantów z parafii NSPJ w Wierzchucinie rozegrały mecz piłki nożnej z ministrantami z Gniewina, Kostkowa, Choczewa o puchar Dziekana naszego dekanatu.Nasi ministranci zajęli I miejsce w grupie starszej w grupie młodszej II miejsce .Składamy gratulację wszystkim ministrantom, kibicom. Specjalne podziękowanie dla p.Marka Stawickiego, p.Marka Bemka i p.Zbigniewa Żaczek za przywiezienie ministrantów na mecz.

Od lewej: Ks.Daniel Kreft,Ks.Robert Mayer,Ks.Marek Poryzała,Ks.Ireneusz Smoliński- Dekanalny Duszpasterz Ministrantów

Grupa młodsza:

Kamil Piperski

Jakub Mierzejewski

Seweryn Górkowski

Marcin Piperski

Kamil Klawikowski

Patryk Bemka

Sebastian Klawikowski

Marek Doppke

Tomek Reszka

Od lewej : Ks.Marek Poryzała,p.Marek Stawicki,ks.Tadeusz Knut,proboszcz z Wierzchucina

Od lewej:Zbigniew Żaczek,Marek Stawicki,Marek Bemka.Ministranci GOLA,taka jest kibiców wola.Puchar Dziekana za zajęcie I miejsca(Wierzchucino) wręcza Ks.Robert Mayer,proboszcz Parafii KostkowoPuchar za zajęcie I miejsca w grupie młodszej(Gniewino)Skład Zespołu:grupa starsza
Grupa starsza:

Bramkarz: Krzysztof Laddach

Obrona:Kacper Okoń

Szymon Żaczek

Patryk Laddach

Pomoc: Mateusz Stawicki

Grzegorz Szczodrowski

Marcin Tworke

Atak:Szymon Koprowski

Strzelcy bramek:

Marcin Piperski 7

Patryk Bemka 5

Marcin Tworke - 2

Jakub Mierzejewski 2

Marek Doppke 2

Mateusz Stawicki 1

Szymon Koprowski - 1

Patryk Laddach - 1

Kamil Piperski 1

Ks.Marek Poryzała(pierwszy z prawej),ks.gość:duszpasterz ludzi młodych uzależnionych od różnych nałogów.
Zobacz strona internetowa ks.Marka: www.grzechy.com* * *


III TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ MINISTRANTÓW

O PUCHAR DZIEKANA DEKANATU GNIEWIŃSKIEGO

WIERZCHUCINO - GNIEWINO - KOSTKOWO - CHOCZEWOW sobotę dnia 20 czerwca 2009 r. na stadionie w Choczewie drużyny ministrantów z parafii NSPJ w Wierzchucinie rozegrały mecz piłki nożnej z ministrantami z Gniewina, Kostkowa, Choczewa o puchar Dziekana naszego dekanatu.Nasi ministranci zajęli II miejsce w grupie starszej w grupie młodszej III miejsce .Składamy gratulację wszystkim ministrantom, kibicom. Specjalne podziękowanie dla p.Stefana Grzybowskiego i p.Marka Stawickiego za przywiezienie ministrantów na mecz.

* * *

MECZ PIŁKI NOŻNEJ MINISTRANTÓW
O PUCHAR DZIEKANA DEKANATU GNIEWIŃSKIEGO
WIERZCHUCINO - GNIEWINO - KOSTKOWO - CHOCZEWO


W sobotę dnia 16 czerwca 2007 r.na stadionie przy gimnazjum w Wierzchucinie drużyny ministrantów z parafii NSPJ w Wierzchucinie rozegrały mecz piłki nożnej z ministrantami z Gniewina, Kostkowa, Choczewa o puchar Dziekana naszego dekanatu. Po solidnej grze mecz zakończył się zwycięstwem Wierzchucina. Składamy gratulację wszystkim ministrantom, kibicom. Specjalne podziękowanie sędziemu Panu Dariuszowi Laddach.


* * *

MECZ PIŁKI NOŻNEJ MINISTRANTÓW WIERZCHUCINO-ŻARNOWIEC-NADOLE
W sobotę dnia 9 czerwca 2007 r.na stadionie przy gimnazjum w Wierzchucinie drużyny ministrantów z parafii NSPJ w Wierzchucinie rozegrali mecz piłki nożnej z ministrantami z Żarnowca i Nadola.Po solidnej grze mecz zakończył się wynikiem 3:3.Składamy gratulację wszystkim ministrantom, kibicom.Specjalne podziękowanie sędziemu Panu Dariuszowi Laddach oraz Panu Stefanowi Grzybowskiemu za obsługę grilla.

Skład ministrantów uczestniczących w meczu Wierzchucino - Żarnowiec

Bramka:
Karzysztof Groen

Obrona:
Stefan Stencel , Piotr Klawikowski, Szymon Klawikowski, Mateusz Stawicki

Pomoc:
Krzysztof Klawikowski, Szymon Szczodrowski, Daniel Labuda, Karol Kohnke

Atak:
Leszek Lewańczyk, Marek Groen

rez. Jakub Mierzejewski, Daniel Miszkowski, Patryk Bemka, Adam Frybezowski, Kacper Okoń, Maciej Tworke, Karol Lessnau.

trener: Stefan Stencel

Bramki dla Wierzchucina

1. Karol Lessnau
2. Szymon Szczodrowski
3. Leszek Lewańczyk


Od lewej: Ks.Tadeusz Knut,Ks.Krzysztof Stachowski,Ks.Kordian Gulczyński i Pan Adalbert Dettlaff
* * *

MISTRZOWIE PIŁKI NOŻNEJDnia 11 czerwca 2005 roku nasi ministranci zajęli III miejsce w turnieju piłki nożnej w ramach Diecezjalnych Mistrzostw Służb Liturgicznych w Pelplinie.
* * *


Mniej...